‘Şaibeli ölüm’ denmişti! Yeşim Erçetin dayanamadı gerçeği açıkladı

Eski manken Yeşim Erçetin, 6 ay boyunca birlikte olduğu iş insanı Fevzi Kardeseci ile 2022 yılında Amerika’nın Miami kentinde evlenmişti.

İlişkilerini nikah ile taçlandıran ikilinin, şahitliklerini Pelin ve Volkan Yetmişnir çifti ile Mert Ersin yapmıştı.

ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEMİŞTİ

Eski manken ve şarkıcı Yeşim Erçetin, geçtiğimiz günlerde yüzünün halini paylaşarak eşinden gördüğü şiddeti anlatmıştı. Erçetin “Kafama vurdu, yüzümü cama çarptım. Sebep kumar. Arkadaşımın evine sığındım, boşanma davası açıyorum” demişti.

“CANIM KOCAM GİDİŞİN ÇOK ANİ OLDU”

Erçetin geçtiğimiz gün ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşinin ölüm haberini duyurdu. Ani ölümle sarsılan eski manken paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Yeminimizi tuttuk iyi gün ve kötü günümüzde beraberdik canım kocam gidişin çok âni oldu ışıklarda uyu… Taziye için arayanlara teşekkür ederim. Acım çok büyük.

İDDİALAR ORTAYA ÇIKMIŞTI

Eski mankenin eşinin ölümünün ‘şüpheli’ olduğu iddiaları gündeme geldikten sonra Yeşim Erçetin: ‘Şaibeli ölüm değil. Düşmeye bağlı, kafasını çarptığı, bu yüzden öldüğü bilgisini verdiler. En son salı günü gördüm.’ ifadelerini kullanmıştı. İddialar çoğalınca Erçetin, Aramızda Kalmasın’a gerçekleri anlattı.

“AÇIKLAMA YAPMAMA İZİN VERMİYORDU”

Erçetin, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Fevzi’nin geride kalan bir kardeşi vardı o bu açıklamayı yapmama izin vermiyordu. Ondan izin aldıktan sonra ben size açıklama yapmayı uygun gördüm. Fevzi silahla intihar etti. Evimizin salonunda koltuğa oturup başına silahla ateş etti. Onu kanlar içinde evde ilk bulan bendim. Bunu niye mi şimdi açıklıyorum. Çünkü hayatta kalan tek yakını kardeşi abisinin ölüm şeklinin intihar olarak açıklanmasını istemedi. ‘Abim güçsüz biri değil, abim aciz biri değil lütfen bunu söylemeyelim’ diye benden rica etti. Ben tamam dedim. Fakat sonra sosyal medyada Fevzi’nin cinayete kurban gittiği birileri tarafından öldürüldüğü hatta daha ileri gidip benim onu öldürdüğüm ve öldürttüğüme dair tuhaf ve saçma şeyler çıkmaya başlayınca kardeşini arayıp intihar olayını söylememiz gerektiğini çünkü geride kalan bana ve sana ağır ithamlar geleceğini söyledi.Aile olarak telefonda bir konferans yaptık. Ve bunu açıklamaya karar verdik. Eşim intihar etti. Geçen salı birlikte yemek yedik. Bana masada Yeşim biliyor musun bu son yemeğimiz dedi.Saçmalama dedim. Gittikçe giden tuhaflığı beni korkutuyordu. Doktora gitmesini defalarca söyledim. Fakat kabul etmiyordu. Fevzi bir kaç yıl önce kanseri atlatmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x